☆ La Selección - minden, ami spanyol foci! ☆

Üdvözlünk
mindenkit az oldalon! Ez a weblap a spanyol válogatottak összes formájával foglalkozik, így például a felnőtt férfi és női válogatottal, a korosztályos válogatottakkal, futsalosokkal, strandfocival, valamint itt mindig értesülhettek az aktuális tornák híreiről is. Rengeteg tartalommal találkozhatsz, nézelődj bátran!

Shakira

A legutóbbi csere-ellenőrzésnél rengeteg hely felszabadult, jelentkezz bátran! (100 %, hogy kikerülsz!)

dieciseis  2010.06.14. 15:25

Ismét E-csoport, ezúttal az Eto’o-val felálló Kamerun találkozott Japán válogatottjával. Honda góljával Japán megszerezte a vezetést, mint kiderült, később a győzelmet is.

2010. 06. 14. 16:00
Bloemfontein
Játékvezető: Olegario Benquerenca - portugál (José Cardinal - portugál, Bertino Miranda - portugál). Negyedik játékvezető: Oscar Ruíz - kolumbiai.
Világbajnokság, csoportmérkőzés (E-csoport)

Japán:
21 Kavasima Eidzsi -
3 Komano Juicsi, 4 Tanaka Marcos Tulio, 5 Nagatomo Juto, 22 Nakazava Judzsi -
2 Abe Juki, 7 Endo Jaszuhito, 8 Macui Daiszuke, 17 Haszebe Makoto, 18 Honda Deiszuke -
16 Okubo Josito.

Cserepad: 1 Narazaki Szejgo, 23 Kavagucsi Josikacu - 6 Ucsida Acuto, 13 Ivamasza Daiki, 15 Konno Jaszujuki - 10 Nakamura Sunszuke, 14 Nakamura Kengo, 20 Inamoto Junicsi - 9 Okazaki Sindzsi, 11 Tamada Keidzsi, 12 Jano Kiso, 19 Morimoto Takajuki
Edző: Okada Takesi.

Kamerun:
16 Hamidou Souleymanou -
2 Benoit Assou-Ekotto, 3 Nicolas Nkoulou, 5 Sébastien Bassong, 19 Stephane Mbia -
11 Jean Makoun, 18 Eyong Enoh, 21 Joël Matip
9 Samuel Eto'o, 13 Eric Choupo Moting, 15 Pierre Webo.

Cserepad: 1 Idrissi Kameni, 22 Guy Ndy - 4 Rigobert Song, 8 Geremy, 12 Gaëtan Bong, 14 Aurelien Chedjou - 6 Alexandre Song, 7 Landry Nguemo, 20 Georges Mandjeck - 10 Achille Emana, 17 Mohamadou Idrissou, 23 Vincent Aboubakar.
Edző: Paul Le Guen - francia.

Gólok: Honda 38'

Percről percre:

A mérkőzés elkezdődött.

2' Okubo esett nagyot, Eto'o hátára próbált meg felmászni.

9’ Webo készített elő egy labdát Enohnak, de nem sikerült kapura lőni.

10' Kameruni szabadrúgás, végül nem sikerül kapura tekerni.

20’ Japán beadást követően a kapus rossz helyre paskolta a labdát, kissé összegabalyodott az egyik  japán csatárral, de komoly helyzet nem lett belőle.

A közönség hullámzik, a csapatok egyensúlyban tartják a játékot a középpályán.

31’ Kameruni beadást követően Kavasima fogta a labdát de nagyot esett, lenn maradt.

36’Assou-Ekotto beadására Nakazava érkezett jó ütemben.

38’ GÓÓÓL! Egy szép beadást követően két ember közül lőtte be közvetlen a kapu elől Honda, megszerezte a vezetést Japánnak. 1-0.

44’ Kamerunnak jár a szabadrúgás, Assou-Ekotto kicsit elrontotta.

40' Két perc a hosszabbítás. Eddig tökéletes a japánok helyzetkihasználása, egy gólhelyzetből egy gól az arány.

40+2' Vége az első félidőnek.

Elkezdődött a második félidő.

46’ Az első szöglet a mérkőzésen Kameruné, a beadást követően kifelé jár a szabadrúgás.

48’ A kameruni 16-os környékéről jár szabadrúgás Japánnak, a beadás fennakadt egy védőn.

49’ Eto’o cselezett ki két embert, lepasszolni pontosan már nem tudta az érkező társaknak.

57’ Újabb kameruni kapura lövési kísérlet, nem volt pontos.

62’ Kamerunnak jár szabadrúgás, Assou-Ekotto lágyan ad be középre, Nakazava csúsztatta szögletre, ami annyira nem volt veszélyes.

64’ Az első csere Kameruné: Emana érkezik 10-es mezben Matip helyére.

69’ Japán csere: Matsui helyett Okazaki  érkezik.

72’ Az első sárgalap: a kameruni  Nkolou kapja.

75’ Webot találta lesen a partjelző.

75’ Kettős csere Kamerunnál: Njitap helyére Makoun, valamint Choupo Moting helyére Idrissou érkezik.

80’ Kameruni szabadrúgás, a kapus középre öklözte, nem lett belőle komolyabb helyzet.

81’ Újabb japán csere: Yano jön Okubo helyére.

82’ Okazaki hatalmas lövését oldalra üti a kapus, amit a támadó már csak a kapufára tudott visszarúgni. Hatalmas japán helyzet volt.

86’ Hatalmas kapufát lőtt Mbia, a kipattanót visszalőve a japán kapus már ura volt a helyzetnek, fogta a labdát.

87’ Honda újabb lövése, Souleymanou fogta.

88’ Japán csere: Inamoto érkezik Hasebe helyére.

90’ Négy perc a hosszabbítás, Japán menetel a győzelem felé.

91’ Újabb sárgát oszt ki a portugál játékvezető Yuki Abe-nek, a szabadrúgást a kapus magabiztosan fogja.

93’ Kavasima hatalmas helyzetből mentett, Weboról pattanhatott volna be a labda, de a bíró már lefújta a történést.

90+4’ Vége a mérkőzésnek, Japán megszerezte a győzelmet. Újabb egygólos meccset láthattunk.

Ha te is könyvkiadásban gondolkodsz, ajánlom figyelmedbe az postomat, amiben minden összegyûjtött információt megírtam.    *****    Nyereményjáték! Nyerd meg az éjszakai arckrémet! További információkért és játék szabályért kattints! Nyereményjáték!    *****    A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?    *****    A szörnyek miért csak éjjel bújnak elõ? Az ártatlan külsõ mögött is lapulhat valami rémes? - fórumos szerepjáték    *****    Ünnepeld a magyar költészet napját a Mesetárban! Boldog születésnapot, magyar vers!    *****    Amikor nem tudod mit tegyél és tanácstalan vagy akkor segít az asztrológia. Fordúlj hozzám, segítek. Csak kattints!    *****    Részletes személyiség és sors analízis + 3 éves elõrejelzés, majd idõkorlát nélkül felteheted a kérdéseidet. Nézz be!!!!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, egyszer mindenkinek érdemes belenéznie. Ez csak intelligencia kérdése. Tedd meg Te is. Várlak    *****    Új kínálatunkban te is megtalálhatod legjobb eladó ingatlanok között a megfelelõt Debrecenben. Simonyi ingatlan Gportal