Primera División: Valencia-Real: 2-32009.12.13. 11:13, dieciseis
Egy lendületes első félidőt követően egy kifejezetten jó második játékrészt láthattunk a forduló rangadóján
A Valencia a Mestallában látta vendégül a Real Madrid csapatát a spanyol bajnokság 14. fordulójának rangadóján. A mérkőzés lendületes ám szurkálódós, szabálytalanságokkal tűzdelt játékrészeket hozott, 0-0-ás állásnál mentek a szünetre a csapatok. A második félidő viszont parádésra sikerült, 5 gól is született, a végén Real-sikerrel.
Spanyol bajnokság, 14. forduló
2009. 12. 12. 22:00
Valencia-Real Madrid: 2-3
Valencia CF: César, Bruno, David Navarro (Joaquín, min. 75), Dealbert, Mathieu (Miguel, min. 87), Albelda, Marchena, Éver, Pablo Hernández, Mata, Villa.
Real Madrid: Casillas, Sergio Ramos, Pepe (Garay, min. 45) Albiol, Arbeloa, Lass, Xabi Alonso, Marcelo, Van der Vaart (Raúl, min. 75), Benzema (Granero, min. 85), Higuaín.
Gólok: Villa ('60), Joaquín ('80) ill. Higuaín ('54, '65), Garay ('83)
Sárga lapok: Mathieu, David Navarro, Marchena, Bruno ill. Xabi Alonso, Sergio Ramos
Villa a mostani (12.) találatával ismét megelőzi a góllövőlistán Zlatan Ibrahimovicot, aki a mérkőzés előtt, az Espanol ellen lőtt ajándék 11-esével szintén 11 góllal állt a bajnokságban.
|