Hírek : Xavi: Iniesta különleges és ezt ismét megmutatta |
Xavi: Iniesta különleges és ezt ismét megmutatta
repens 2011.09.03. 14:47

A tegnapi intenzív meccs után, ahol Vicente del Bosque fiai 2-0-áról győzelemmel távoztak, néhány játékos nyilatkozott. Xavi sem maradt ki az Iniestát dícsérők köréből.
- Két nagy lehetőségük volt az első félidőben, ami megváltoztatott mindent. Sokba kerültek ezek nekünk, mert nem tudtunk mit kezdeni velük a pályán, a második félidőben már nem tudták ugyanazt megismételni, rendeztük a vonalainkat és nyomást helyeztünk rájuk. Szóval a második féldiőben jobb volt Spanyolország.
Chile fizikailag magas szintet képviselt és mi büszkék vagyunk magunkra. A csapat hozzáállása remek volt. Mindig jó érzés, ha nyerünk, de mindezek mellett az a fontos, hogy jók voltunk a pályán. A csapat jól reagálta le a dolgokat.
Andrés (Iniesta) képes arra, hogy megváltoztassa a dolgokat azon a területen is, ahol nem éppen a gólszerzés a cél. Ő egy különleges játékos és ezt ma is bizonyította.
A mérkőzés végén a szóváltás a stressz hatására alakult ki, ők álltak győzelemre, mi pedig megfordítottuk a mérkőzést. De hát mindannyian tisztában vagyunk és voltunk, hogy ez csak egy barátságos mérkőzés.
|