☆ La Selección - minden, ami spanyol foci! ☆


Üdvözlünk
mindenkit az oldalon! Ez a weblap a spanyol válogatottak összes formájával foglalkozik, így például a felnőtt férfi és női válogatottal, a korosztályos válogatottakkal, futsalosokkal, strandfocival, valamint itt mindig értesülhettek az aktuális tornák híreiről is. Rengeteg tartalommal találkozhatsz, nézelődj bátran!

      

Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 



01. Hírek

02. A legnagyobbak
03. Futballtörténelem
04. RFEF
05. Játékoskeretek
06. Mezek
07. Eseménynaptár
08. Edzői stáb
09. Primera División
10. Extrák
11. Archívum
12. Világranglisták
13. Közvetített világesemények
14. La Selección [az oldal]
15. Partnereink
16. Regisztrált tagok

17. Képgaléria

 




SZURKOLÓI SZEMMEL részletek

SZAVAZÁS

EB 2012 selejtezők

VB 2014 selejtezők

Gif képek 

FUTSAL EB 2012

2011.12.22. 18:21
2011.11.22. 10:12
2011.11.04. 15:41
2011.11.04. 11:50
2011.11.01. 16:33
 


A nagyválogatott következő meccse

??:??

Következő egyéb esemény(ek)
??:??






Kiemelt partner 



További BANNEREK (Katt)



Heikki Kovalainen

Nico Rosberg
Timo Glock
Diverse
Jessica Alba
Johnny Depp
Shakira

A legutóbbi csere-ellenőrzésnél rengeteg hely felszabadult, jelentkezz bátran! (100 %, hogy kikerülsz!)


Chat feltételek: NE hirdess!

Szerkesztő: dieciseis
Itt kérhetsz cserét. :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Látogatottság
Indulás: 2009-11-14
 
 

free counters

Layouts

 

Hírek
Hírek : Iker Casillas: A végén mindig a jó győzedelmeskedik

Iker Casillas: A végén mindig a jó győzedelmeskedik

repens  2011.07.12. 09:00

Tegnap ünnepelte a dél-afrikai VB-cím első évfordulóját a spanyol labdarúgó válogatott, a Marca többek között Iker Casillas-szal is beszélgetett ennek kapcsán.


- Az az igazság, Afrika szerencsét hoz nekem. - emlékeztetett a válogatott csapatkapitánya arra, hogy 11 évvel korábban Nigériában Xavi és Marchena társaságában már elhódított egy VB-trófeát - az U-20-asokét.

A kapusnak ez volt a harmadik világbajnoksága. Két világtornával és egy a spanyolok számára sorsfordító EB-győzelemmel a háta mögött Casillas biztos volt a dolgában:

- Ez lehet AZ a világbajnokság, erről meg voltam győződve, ahogy az egész csapat is. Torres is azért erőltette a mihamarabbi felépülést, mert ugyanígy érzett. Tudtuk, vagy Dél-Afrikában jön össze - vagy Dél-Afrikában.

A döntőben sokáig fennállt annak a lehetősége, hogy büntetők dönthetnek.

- Igaz, hogy egy döntőben pályára lépni már magában történelmi tett, de egyszerűen nem veszíthettünk. Ha úgy esett volna, azt egész hátralévő életemben fájlalnám. A koreai VB-n már megtörtént... Tudni sem akarok már arról, ami ott zajlott, azokról a büntetőkről. Amikor Iniesta betalált, odafutottam, ráugrottam, a fűre dobtam magam, kiabáltam, megöleltem Busquets-t. Egy pillanatra belémvillant, hogy én leszek az első, aki a VB-trófeát megérintheti. Amikor a játékvezető a sípjába fújt, szinte sokkos állapotba kerültem, sok dologra egyáltalán nem is emlékszem.

Iniesta gólja előtt akadt két olyan játékhelyzet, ami a spanyolok vesztét okozhatta volna.

- Amikor Robben egyedül jött felém, sok dolog eszembe jutott. Arra gondoltam, talán cselezni próbál, a kapura figyel, vagy rárúgja. Elvetődtem és ő lőtt. Ha egy kicsivel hamarabb szánom el magam, nagyon valószínű, hogy nem lennék itt ma. Szerencsére nem így történt.

Végül eljött a varázslatos pillanatot, amikor Blatter Casillas kezébe adta a trófeát - Capdevila szóhasználatával az "aranyoskát" (doradita).

- Abban a pillanatban arra gondoltam, mennyit küzdött ezért Spanyolország. És mennyit küzdöttünk mindannyian azért, hogy világbajnokok legyünk.

Sara Carbonero és a kapus románca miatt sok kritika érte Casillast - na és persze a riporterhölgyet is.

- Dühítettek ezek a dolgok. Őt használták fel arra, hogy engem kritizáljanak. De a végén mindig a jó győzedelmeskedik. 

Még nincs hozzászólás.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást.
 

Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    A PlayStation 3 átmeneti fiaskója után a PlayStation 4 ismét sikersztori volt. Ha kíváncsi vagy a történetére, katt ide!    *****    A Bakuten!! az egyik leginkább alulértékelt sportanime. Egyedi, mégis csodálatos alkotásról van szó. Itt olvashatsz róla    *****    A PlayStation 3-ra jelentõsen felborultak az erõviszonyok a konzolpiacon. Ha érdekel a PS3 története, akkor kattints ide    *****    Új mese a Mesetárban! Téged is vár, gyere bátran! Mese, mese, meskete - ha nem hiszed, nézz bele!    *****    Az Anya, ha mûvész - Beszélgetés Hernádi Judittal és lányával, Tarján Zsófival - 2025.05.08-án 18:00 -Corinthia Budapest    *****    ✨ Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott – ismerd meg a „Megóvlak” címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG