☆ La Selección - minden, ami spanyol foci! ☆


Üdvözlünk
mindenkit az oldalon! Ez a weblap a spanyol válogatottak összes formájával foglalkozik, így például a felnőtt férfi és női válogatottal, a korosztályos válogatottakkal, futsalosokkal, strandfocival, valamint itt mindig értesülhettek az aktuális tornák híreiről is. Rengeteg tartalommal találkozhatsz, nézelődj bátran!

      

Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 



01. Hírek

02. A legnagyobbak
03. Futballtörténelem
04. RFEF
05. Játékoskeretek
06. Mezek
07. Eseménynaptár
08. Edzői stáb
09. Primera División
10. Extrák
11. Archívum
12. Világranglisták
13. Közvetített világesemények
14. La Selección [az oldal]
15. Partnereink
16. Regisztrált tagok

17. Képgaléria

 




SZURKOLÓI SZEMMEL részletek

SZAVAZÁS

EB 2012 selejtezők

VB 2014 selejtezők

Gif képek 

FUTSAL EB 2012

2011.12.22. 18:21
2011.11.22. 10:12
2011.11.04. 15:41
2011.11.04. 11:50
2011.11.01. 16:33
 


A nagyválogatott következő meccse

??:??

Következő egyéb esemény(ek)
??:??






Kiemelt partner 



További BANNEREK (Katt)



Heikki Kovalainen

Nico Rosberg
Timo Glock
Diverse
Jessica Alba
Johnny Depp
Shakira

A legutóbbi csere-ellenőrzésnél rengeteg hely felszabadult, jelentkezz bátran! (100 %, hogy kikerülsz!)


Chat feltételek: NE hirdess!

Szerkesztő: dieciseis
Itt kérhetsz cserét. :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Látogatottság
Indulás: 2009-11-14
 
 

free counters

Layouts

 

VB 2010
VB 2010 : A válogatott Johannesburgban

A válogatott Johannesburgban

dieciseis  2010.06.20. 15:36

Vicente del Bosque és a csapat vasárnap délután vonattal utazott Johannesburgba, a következő mérkőzés helyszínére. 18:00 órától tartanak edzést az Ellis Parkban. 


A spanyol delegáció miután eljutott szállodájába, egy ebéd és egy csendes pihenő után 17:00 órakor elindul az Ellis Parkba, hogy megtartsa első johannesburgi edzését.

Spanyolország a második csoportkörben Hondurassal találkozik, a johannesburgi Ellis Parkban. Johannesburg Dél-Afrika legnagyobb és legnépesebb városa, főbb gazdasági és pénzügyi központja az országnak. Lakossága több, mint három milliós, Dél-Afrika észak-nyugati részén fekszik. Az átlaghőmérséklet 4-16 fok között alakul.
A legtöbb sportesemény is itt zajlik Dél-Afrikában, itt található a város másik vb-stadionja, a Soccer City, ahol pl. a vb-döntőt is rendezik július 11-én.

Az Ellis Park eredetileg egy rögbi stadion, ennek a játéknak is nagy tradíciói vannak Dél-Afrikában. Itt rendezték a rögbi világbajnokságot 1995-ben, amikor a helyi csapat Új-Zélandot tudta megverni, és ezzel elindította a helyiek körében azt az eufóriát, ami még ma is jellemző.

A tavalyi Konföderációs Kupa óta 9 %-kal bővült a lelátó, így haladja meg a 62 000 nézőt. A játékteret egy hatalmas kivetítőn is figyelemmel lehet kísérni. Ez a stadion is méltán lehet az afrikaiak büszkesége.

 

 

Szereted az egyedi történeteket? Kíváncsi vagy, hogy mire képes egy hobbi író? Ha igen, nézz be hozzám!    *****    Sziasztok! A Moobius pályázatán elindult két regényem. Kérlek támogass! Bõvebb információt itt olvashatsz. Katt rám.    *****    Sziasztok! A Moobius pályázatán elindult két regényem. Kérlek támogass! Bõvebb információt itt olvashatsz. Katt rám.    *****    Debrecen Nagyerdõaljai, 150m2-es alapterületû, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós családiház eladó 06209911123    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Lakatos munka- Épületlakatos munka- Haidekker kerítés - Haidekker kapu- Teraszkorlát- Lakatos munka szerelés- Hullámrács    *****    Itachi Shinden második fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv második harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT!! KATT    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Kedves Csokoládé kedvelõk! Segítségeteket kérném a kérdõívem kitöltéséhez! Témája a CSOKOLÁDÉ MÁRKÁK! Köszön    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belõle is szörny váljék. S ha hosszasan tekintesz egy örvénybe, az örvény vissza    *****    Rose Harbor, ahol a tenger suttog és a múlt sosem tûnik el teljesen. - FRPG - csatlakozz közénk te is :)    *****    Egy kikötõ, ahol minden hullám egy új kezdetet ígér. Rose Harbor, több mint egy város, egy világ a világ mögött.    *****    Rose Harbor – kisvárosi báj, nagy titkokkal - légy részese te is ennek a kalandnak :) - FRPG    *****    Óceán, erdõ, csillagfény – minden ösvény Rose Harborba vezet - aktív FRPG közösség